پرفروش ترین های پویا همراه
دسته بندی ها
  Filters
  Preferences
  جستجو

  شرایط گارانتی

  گارانتی چیست ؟ گارانتی تعهدی است که شرکت پویا همراه آرمان در قبال آن وظیفه دارد هرگونه خرابی و عیب ناشی از ساخت را مرتفع نماید.

   

  موارد ابطال گارانتی : هرگونه آب خوردگی – شکستگی – ضربه – یا هر گونه آسیب فیزیکی به دستگاه و یا تعمیر دستگاه خارج از مراکز مجاز( شرکت گارانتی کننده )  باعث ابطال گارانتی میگردد.

   

  شرکت در قبال دانلود برنامه های غیر مجاز – بد افزار ها – ویروس ها – و ... مسئولیتی ندارد.

    

  گارانتی از چه زمانی شروع میشود؟ گارانتی شرکت پویاهمراه آرمان ، از زمان فعال سازی دستگاه و ثبت آن در سامانه همتا شروع میشود و 18 ماه پس از آن ادامه دارد.

   

  نکته : اگر قبل از ثبت دستگاه در سامانه همتا ، دستگاه شما مشکلی در راه اندازی داشت شرکت گارانتی کننده موظف به پیگیری میباشد.

   

    کد فعال سازی دستگاه روی کارت گارانتی حک شده است.*

   

    Imei   هر دستگاه روی کارت گارانتی حک شده است. )چند رقمی که  مخطوش شده است برای حفظ امنیت و عدم سواستفاده احتمالی دیگران میباشد )

   

   

  در صورت مفقود شدن کارت گارانتی با ارسال مدارک زیر میتوانید کد فعال سازی خود را از شرکت پویا همراه آرمان  دریافت کنید.

  1-کارت ملی خریدار

  2-فاکتور خریدار

  3-سریال روی جعبه گوشی

  4-سریال خود گوشی با شماره گیری *#06#

   

   

  در صورت عدم تطابق imei روی گوشی با کارت گارانتی یا جعبه مراتب را به اطلاع شرکت رسانده ، شرکت موظف است در اسرع وقت نتیجه را به اطلاع مشتری رسانده و فعال سازی دستگاه را با ارسال مدارک مربوط انجام دهد.

   

  زمانی که گارانتی دستگاه شما به هر دلیلی ابطال میگردد ، شرکت موظف است دلیل ابطال گارانتی را با نظر تکنسین به اطلاع مشتری رسانده و در صورت تمایل مشتری دستگاه را با اعلام هزینه تعمیر نماید.

   

   نکته: برای تعمیر دستگاه ،از قطعات گوشی های دمونتاژ شده ، که واردات شرکت میباشد استفاده میشود

   

  مدت زمان انتظار برای خدمات پس از فروش : بسته به نوع خدمات از قبیل سخت افزاری یا نرم افزاری ،تعویض محصول، از یک هفته تا حداکثر یک ماه می باشد.

   

  نکاتی جهت ارسال گوشی به دفتر خدمات پس از فروش :

  1- گرفتن بک آپ یا نسخه پشتیبان از تمامی اطلاعات ( شرکت پویاهمراه آرمان هیچ مسئولیتی در قبال پاک شدن اطلاعات مشتری ندارد.)

  2- ارسال گوشی ، همراه با جعبه و کارت گارانتی بدون سیمکارت ، قاب ومموری کارت

  3-یادداشت معایب گوشی روی کاغذ به همراه الگو، پسورد، گوگل اکانت ، شیائومی اکانت و یا اپل ایدی

  4-یادداشت آدرس کامل و دقیق مشتری و کد پستی و شماره تلفن

  5-ارسال 

   

   

  :شرایط ابطال گارانتی

   

  • نگهداری و استفاده نا صحیح و هر گونه آسیبی که موجب تغییر و خارج ساختن محصول از شکل عادی گردد.
  • کلیه دستگاه های تلفن همراه تعویض شده،مجددا مشمول 18 ماه گارانتی خواهند شد.
  • هرگونه تماس با مایعات که منجر به نفوذ رطوبت به دستگاه از مسیری که حسگر رطوبت در آن تعبیه شده است.
  • اقدام به سرویس،تعمیر و یا هر گونه تغییر در محصول توسط کارشناسان فنی و تعمیرکارانی غیر از شرکت پویاهمراه آرمان
  • تغییر یا دستکاری شماره سریال دستگاه (IMEI)در کارت گارانتی و یا در گوشی
  • مشکلات ناشی از خدمات رسان های شرکت های متفرقه و یا مشکلات ناشی از دانلود آن ها و خرابی های ناشی از نصب هرگونه نرم افزار که توسط شرکت های (اپل-سامسونگ-شیائومی) تایید نشده باشد
  • روت کردن (ایجاد تغییرات در سیستم عامل دستگاه) سیستم عامل اندروید گوشی
  • انقضای تاریخ گارانتی به منزله ابطال گاانتی است.شایان ذکر است،مدت ضمانت،از تاریخ خرید دستگاه و یا فعالسازی آن در شبکه همتا (هرکدام که دیرتر انجام شده باشد) به مدت 18 ماه است.
  • لوازم جانبی داخل جعبه (آداپتور-کابل و ...) از زمان شروع گارانتی به مدت 6 ماه شامل گارانتی هستند.

   

   

   

  1 –این واحد صرفا عیوب مطرح شده توسط مشتری را برطرف خواهد کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمیپذیرد.(امکان تست کلیه قطعات درهنگام پذیرش وجود ندارد)

   

  2 –پس از تعمیر دستگاه ، کارشناسان تلفن همراه آنرا تست کرده و درسلامت کامل به مشتری تحویل میدهند لذا از مشتریان گرانقدر خواهشمند است درهنگام تحویل دستگاه دقت لازم را بعمل آورند.

   

  3 –دستگاه های ضربه و آب خورده ممکن است درحین تعمیرعیوب خود را نشان دهند بنابراین بروز مشکل درهنگام تعمیر طبیعی بوده و این شرکت مسئولیتی در قبال آن ندارد.

   

  4 –این شرکت مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند کیف ،گارد،مموری کارد،سیم کارت و...نمیپذیرد لذا خواهشمند است درهنگام تحویل کلیه لوازم جانبی را از دستگاه جدا فرمایید.

   

  5 –تعمیرات دستگاه درمراکزغیرمجاز آن را از گارانتی خارج کرده وانجام تعمیرات در شرکت منوط به پرداخت هزینه می گردد.خواهشمند است در صورتی که قبلا دستگاه در مراکز دیگری تعمیر و یا حتی باز شده باشد کارشناس مربوطه را در جریان قرار دهید.

   

  6 –نکات لازم در مورد قطعه معیوب یا هزینه تعمیرات پس از طی مراحل عیب یابی به اطلاع مشتریان عزیز خواهد رسید سپس در صورت موافقت مشتری با هزینه تعمیرات مراحل تعمیر روی دستگاه آغاز می گردد.

   

  7 –اعتبار این قبض تا یک ماه می باشد خواهشمند است پس از پایان یافتن مراحل تعمیر نسبت به دریافت دستگاه خود مراجعه بفرمایید درغیر این صورت شرکت مسئولیتی در قبال نگهداری دستگاه شما نخواهد داشت.

   

  8 –در هنگام پذیرش، دستگاه باید فاقد هرگونه رمز باشد و مشتری وظیفه دارد از اطلاعات خود نسخه پشتیبانی تهیه نماید.این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال فراموشی و مشکلات ناشی از رمز ورود و یا الگوی گوشی،جی میل و یا اپل آیدی ندارد.

   

  9 –تعمیرات سخت افزاری دستگاه فاقد گارانتی، دارای 1 ماه گارانتی می باشد.(مشروط بر اینکه همان قطعه ای که تعمیرشده مجددا دچار اشکال شود)

   

  10 –هرگونه خدمات نرم افزاری که به دلیل استفاده نادرست کاربر و یا درخواست کاربرانجام شود شامل گارانتی نخواهد بود.

   

  نکته : مواردی از قبیل جای گذاری اشتباه خشاب سیمکارت و قلم گوشی شامل گارانتی نمیباشد.

   

  در صورت نیاز و داشتن سوال میتوانید با واتساپ شماره 09053565316 ارتباط بر قرار کنید.

   

  *شرکت پویا همراه  همراه همیشه*